CONTACT Poland - 0048 32 622 91 23

ABOUT US | Who we are

ABOUTUSheader2


U-Touch jest jednym z wiodących spejcalistów w technologii ekranów dotykowych.

Od 16 lat projektujemy i tworzymy przełomową technologię dotykową dla klientów na całym świecie.

Dysponujemy szerokim i zróżnicowanym portfolio produktów i rozwiązań produktowych i nieustannie staramy się dostarczać najnowsze technologie i rozwiązania w najlepszych cenach. Dzięki biurom w Wielkiej Brytanii, USA i Polsce jesteśmy w stanie obsłużyć i zapewnić najlepszą obsługę w każdym miejscu na świecie.

U-Touch jest zaangażowany we wszystkie aspekty projektowania, rozwoju, produkcji i dostawy ekranów dotykowych, od wczesnych konsultacji, rysunków na zamówienie, produkcji specjalnie zaprojektowanej i integracji systemów, aż po obsługę techniczną i wsparcie przez wiele lat po zakończeniu projektów.

U-Touch oferuje najbardziej niezawodne i solidne technologie dotykowe, w tym podczerwień, pojemnościowe, projekcyjne, szklane folie dotykowe i nową technologię Shadow Sense. Fachowo zintegrowany z najlepszą dostępną technologią wyświetlania, aby zapewnić przyszłościowy i niezawodny produkt.

W styczniu 2013 roku U-Touch otworzył rynek wertykalny, obejmując nową sieć dystrybucji w Wielkiej Brytanii i Europie. Jeśli chcesz porozmawiać o zostaniu dystrybutorem, skontaktuj się z nami here

 

Jeśli jesteś użytkownikiem końcowym zainteresowanym produktami U-Touch, skontaktuj się z nami, a my omówimy Twoje wymagania i skontaktujemy Cię z odpowiednim sprzedawcą lub dystrybutorem w Twoim regionie.

U-Touch nadal jest pionierem nowych produktów, zawsze wykorzystując to, co najlepsze w projektowaniu i pojawiające się technologie. U-Touch stale współpracuje z kluczowymi partnerami w celu opracowania ważnych nowych rozwiązań, takich jak pierwszy na świecie i największy na świecie ekran dotykowy o przekątnej 152 cali do 152-calowego monitora plazmowego Panasonic.

Technologie U-Touch są szeroko stosowane we wszystkich zastosowaniach rynkowych, od krytycznych aplikacji, takich jak kontrola ruchu lotniczego na lotnisku Heathrow, przez programy telewizyjne, po prezentacje projektantów dla czołowych agencji reklamowych na festiwalu filmowym w Cannes.

U-Touch ma wielu strategicznych partnerów w branży audiowizualnej i wyświetlaczy, w tym relacje robocze z większością kluczowych producentów, w tym Sharp, NEC, Samsung, LG, Eyevis, Panasonic.

U-Touch prowadzi sprzedaż dla resellerów na całym świecie, w tym dla integratorów AV, agencji medialnych i konsultantów. Jeśli chcesz porozmawiać o zostaniu sprzedawcą, skontaktuj się z nami here