O nas

Jesteśmy liderem na rynku w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań interaktywnych

Firma U-Touch od prawie 20 lat zajmuje czołową pozycję w branży ekranów dotykowych, a wszystkie prace badawczo-rozwojowe i produkcja odbywają się w fabryce U-Touch w Polsce. Szeroka i zróżnicowana gama produktów i rozwiązań na zamówienie daje naszemu Klientowi pewność, że jakość, wydajność i niezawodność współgrają ze sobą w całej gamie naszych produktów.

Projekty

Firma U-Touch jest zaangażowana we wszystkie aspekty projektowania, rozwoju, produkcji i dostarczania ekranów dotykowych, począwszy od wczesnych konsultacji, rysunków na zamówienie, specjalnie zbudowanej produkcji i integracji systemów, aż po serwis techniczny i wsparcie oferowane naszemu Klientowi przez wiele lat po zakończeniu projektu. Tutaj można zobaczyć przykład naszej pracy.

Produkty

Nasze produkty słyną z niezawodności i wytrzymałości. U-Touch wykorzystuje najlepszą technologię dotykową dostępną na rynku. Posiadamy umowy z firmami Flatfrog i Shadowsense - jednymi z najbardziej wpływowych i niezawodnych dostawców technologii dotykowych. Kliknij w ten link, by zobaczyć ofertę naszych produktów.

Globalna
dystrybucja

W styczniu 2013 r. firma U-Touch otworzyła rynek wirtualny i uruchomiła nową sieć dystrybucji w Wielkiej Brytanii i Europie. Obecnie chcemy rozszerzyć sieć dystrybucji na cały świat. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, pobierz pakiet naszych produktów tutaj.


Pionierzy

Firma U-Touch jest pionierem w dziedzinie nowych produktów, wykorzystując przy tym najlepsze wyświetlacze i technologie dotykowe. Nasz dedykowany ośrodek badawczo-rozwojowy daje nam możliwość projektowania, konstruowania i testowania nowych produktów, w tym pierwszych w historii wyświetlaczy dotykowych Panasonic 103" i 152", interaktywnych ścian LED Samsung, nakładek InGlass i innych. Odwiedź naszą stronę pokazową, aby dowiedzieć się więcej i śledź nas w mediach społecznościowych: #TouchInnovationon Twitter.

Odbiorcy końcowi

Jeśli jesteś odbiorcą końcowym zainteresowanym produktami U-Touch, skontaktuj się z nami, a my omówimy Twoje potrzeby i oczekiwania, i skontaktujemy Cię z odpowiednim sprzedawcą lub dystrybutorem w Twoim regionie.

Zastosowania

Technologie U-Touch są szeroko wykorzystywane we wszystkich zastosowaniach rynkowych, od aplikacji o kluczowym znaczeniu, takich jak kontrola ruchu lotniczego na lotnisku Heathrow, przez telewizyjne programy informacyjne, po prezentacje projektantów dla wiodących agencji reklamowych na festiwalu filmowym w Cannes.

Partnerzy

U-Touch ma wielu strategicznych partnerów w branży multimedialnej i audiowizualnej, w tym kluczowych partnerów, takich jak Sharp, NEC, Samsung, LG, Eyevis, Panasonic, Baanto, Flatfrog i Barco.

Reseller

Działająca od wielu lat firma U-Touch sprzedaje swoje produkty resellerom na całym świecie, w tym integratorom AV, agencjom medialnym i konsultantom. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą w zakresie sprzedaży, zapraszamy do kontaktu.

WYBRANI KLIENCI

Skontaktuj się z nami