CONTACT Poland - 0048 32 622 91 23

PARTNERS | Working with U-Touch

PARTNERSheader

DISPLAY MANUFACTURERS

U-Touch ma strategiczne partnerstwa z NEC, Sharp i Eyevis, co zapewnia jakość i solidność produktu U-Touch.

3-letnia gwarancja U-Touch na całą gamę produktów jest możliwa dzięki ciągłemu wsparciu i partnerstwu naszych producentów wyświetlaczy. Technologia Touch w ich produktach w całej gamie ścian wideo o przekątnej od 40 do 250 cali. U-Touch jest oficjalnym integratorem dotykowym Eyevis. Cenimy nasze relacje z naszymi partnerami jako klucz do naszego sukcesu produkcyjnego.

SOFTWARE PARTNERS

U-Touch ma strategiczne partnerstwa z NEC, Sharp i Eyevis, co zapewnia jakość i solidność produktu U-Touch.

3-letnia gwarancja U-Touch na całą gamę produktów jest możliwa dzięki ciągłemu wsparciu i partnerstwu naszych producentów wyświetlaczy. U-Touch jest oficjalnym integratorem dotykowym dla Eyevis. Cenimy nasze relacje z naszymi partnerami jako klucz do naszego sukcesu produkcyjnego.

U-Touch zdaje sobie sprawę, że sukcesem instalacji ekranu dotykowego jest treść. U-Touch współpracuje z wieloma twórcami oprogramowania obsługującymi wiele funkcji dotykowych, którzy tworzą aplikacje wielodotykowe i niestandardowe rozwiązania programowe.

U-Touch ściśle współpracuje z twórcami oprogramowania, oferując pomoc techniczną dla sprzętu z ekranem dotykowym na etapie projektowania i testowania w pakiecie demonstracyjnym U-Touch przed prezentacją klientowi.

PARTNERZY: SHARP, NEC, PANASONIC, SONY, SAMSUNG, UNICOL, EYEVIS, ACQUIRE AND MANY MORE

Could You work with Us?

Jeśli jesteś programistą wielodotykowym i chciałbyś współpracować z U-Touch, chcielibyśmy z Tobą porozmawiać. Prosimy o kontakt tutaj

TABLEsmall03

FRAMESsmall

SCREENSsmall03

[/vc_rowz

Leave a Comment