CONTACT Poland - 0048 32 622 91 23

SUPPORT | We're here to help

Firma U-Touch z dumą oferuje umowę serwisową i serwisową w białych rękawiczkach z Interactive Video Wall Solutions. Daje to klientowi pewność, że produkt nie będzie pozostawał bezczynny i unika się eskalacji kosztów obsługi.

  • Telefoniczne wsparcie techniczne 13/7
  • Rozwiązywanie problemów ze sprzętem przy użyciu funkcji zdalnego logowania
  • Pomoc techniczna na miejscu u klienta w ciągu 12 godzin roboczych w Wielkiej Brytanii, 24 godzin roboczych w Europie (północ), 48 godzin roboczych w Europie (południe).
  • Gwarancja na wyświetlacz typu hot-swap w ciągu 12 godzin roboczych w Wielkiej Brytanii i 24 godzin roboczych w Europie (północ). 48 godzin pracy w Europie (południe).

Firma U-Touch z przyjemnością dostosuje umowę dotyczącą poziomu usług pomocy technicznej do potrzeb i wymagań klienta. Nasi technicy działu badań i rozwoju są zawsze dostępni do obsługi i wsparcia produktów (bespoke solutions) U-Touch oraz dedykowanych oprogramowań, patrz Opłaty serwisowe określone w harmonogramie SLA. Firma U-Touch zdecydowanie zaleca, aby specjalistyczna konserwacja i wsparcie ściany wideo były wykonywane przez jednego z naszych doświadczonych inżynierów. Eliminuje to wszelkie problemy z gwarancją i zapewnia bezpieczną i skuteczną instalację, która z czasem będzie opłacalna.

Przejdź do Tech Support page aby skontaktować się z Naszym zespołem.