Wsparcie

Fabryka U-Touch - rozwiązania na miarę.

Od podstaw projektujemy, tworzymy, instalujemy i wspieramy wszystkie działania związane z naszym produktem dotykowym. Dedykowany kierownik projektu współpracuje z projektantami CAD, którzy od lat tworzą renderingi i rysunki techniczne interaktywnego sprzętu, które następnie przekazywane są Klientowi do zatwierdzenia.

W naszej fabryce U-Touch w Polsce inżynierowie mają za zadanie zbudować i dogłębnie przetestować produkt, następnie zrelacjonować postępy Klientowi, który na każdym etapie produkcji będzie mógł odwiedzić naszą Fabrykę i ocenić rozwój prac produkcyjnych. Ocena ryzyka na miejscu pomoże określić strategię dostawy i instalacji, zarówno w zespole, jak i we współpracy z zewnętrznymi instalatorami AV.

U-Touch z dumą oferuje usługę "białej rękawiczki" i wsparcie konserwacyjne. Dzięki temu klient może być spokojny, że produkt nie będzie stał bezczynnie, a koszty serwisu nie będą rosły. Umowy SLA mogą być sporządzane w celu pokrycia nieprzewidzianych problemów związanych z konserwacją na terenie Wielkiej Brytanii i Europy Północnej.

Markowe Produkty

Pasją Teamu U-Touch jest projektowanie i tworzenie świeżych i innowacyjnych produktów dotykowych. Wybierz swój własny kolor i wzór z palety RAL, dostępny w naszej ofercie ekranów dotykowych i ścian dotykowych. Niestandardowe dodatki od U-Touch obejmują dopasowanie do koloru RAL, zaokrąglone lub kwadratowe narożniki ramki oraz wybór wykończenia materiałowego, drewna, szczotkowanego aluminium, włókna węglowego, a nawet skóry.

Firma U-Touch rozumie znaczenie dopasowania do marki i często spotyka się z sytuacją, w której produkt musi pasować do istniejących mebli, pomieszczeń lub budynków, w których obowiązują ścisłe wytyczne dotyczące marki. Oferujemy pełną elastyczność, jeśli chodzi o dostosowanie dowolnego rozwiązania w zakresie produktów dotykowych.

Dotychczasowe projekty z zakresu brandingu to m.in. czerwono-biała folia na ramce ekranu dotykowego pasująca do logo firmy Mini; umieszczenie ekranu dotykowego wewnątrz beczki whisky dla Jamesons Whisky; niestandardowa drewniana ramka dla sklepów detalicznych Pandora. Skontaktuj się z nami, aby omówić Twoje własne, markowe rozwiązanie interaktywne.

WYBRANI KLIENCI

Skontaktuj się z nami