Wsparcie

Służymy pomocą

Firma U-Touch z przyjemnością oferuje precyzyjną pomoc techniczną w zakresie serwisowania naszych produktów. Dzięki temu nasz Klient może być spokojny, że produkt nie będzie stał bezczynnie, a koszty serwisu nie będą wzrastać.

Proponowane Usługi

Wsparcie Telefoniczne
13/7

Jesteśmy tu zawsze, aby Ci pomóc. Zadzwoń do nas.

Problemy sprzętowe
Rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów ze sprzętem przy użyciu funkcji zdalnego logowania

Pomoc Techniczna
U klienta

Pomoc techniczna na miejscu w ciągu 12 godzin roboczych w Wielkiej Brytanii, 24 godziny robocze w Europie (północ), 48 godzin roboczych w Europie (południe).

Hot Swap
Gwarancja wyświetlania

Gwarancja Hot Swap Display w ciągu 12 godzin roboczych w Wielkiej Brytanii, 24 godziny robocze w Europie (północ). 48 godzin pracy w Europie (południe).

Elastyczni ws.
kontaktu i rozwiązań

U-Touch od zawsze stawia potrzeby Klienta na pierwszym miejscu. Zarówno Umowa Serwisowa, wsparcie techniczne, jak i świadczone przez nas usługi są dopasowane pod kątem indywidualnych oczekiwań.
Nasi inżynierowie są zawsze dostępni do serwisu i wsparcia produktów U-Touch – zachęcamy do zapoznania się z opłatami za usługi przedstawione w harmonogramie SLA.

Zalecamy, aby specjalistyczna konserwacja i wsparcie techniczne ściany wideo były przeprowadzane przez jednego z naszych doświadczonych inżynierów. Pozwala to uniknąć wszelkich problemów związanych z gwarancją, a także zapewnia bezpieczną i udaną instalację, co przełoży się na zminimalizowanie kosztów użytkowania danego sprzętu.

Skontaktuj się z nami